ČESKÝ VÝROBCE ZEMNÍCH VRUTŮ UNIKÁTNÍ KONSTRUKCE

Zemní vruty VRUTEX

Navštivte také náš ESHOP ZEMNÍCH VRUTŮ.

Zemní vruty, ušetří spoustu času při budování základů například pro ploty, ochraná zábradlí, dětská hřiště, osvětlení, přístřešky na auta nebo pódia, stany, zahradní stavby, atd. Zemní vrut je ručně nebo pomocí upravené vrtačky zasazen během několika minut přesně a kolmo do země. Základy je možné okamžitě zatížit, odpadá technologická přestávka při betonáži. Žádné kopání, betonování a odvoz vykopané hlíny. Montáž je realizovatelná celoročně bez ohledu na počasí. Bez další údržby, jednoduchá demontáž. Naše zemní vruty jsou kuželovitého tvaru a pro zvýšení životnosti žárově zinkovány. Díky unikátnímu řešení výroby, chráněného naším patentem, jsme dosáhli bezkonkureční ceny vrutu na trhu.

Zemní vrut Zemní vrut Zemní vrut Zemní vrut Zemní vrut Zemní vrut

Zemní vruty ve stadartním provedení. Vhodné nejen pro usazení plotových sloupků. Zemní vruty vyrábíme dle vlastního patentu. Tím je zaručena kvalita výroby Máme širokou nabídku rozměrů. Pro konkrétní rozměry nahlédněte do ceníku.

Zemní vrut Zemní vrut Zemní vrut Zemní vrut Zemní vrut Zemní vrut

Zemní vruty zakončené "U" profilem. Jako v případě standartních vrutů, i tyto jsou vyráběny dle našeho patentu. Lze je použít například pro ukotvení trámů pergoly, apod. Vyráběné rozměry opět neleznete v ceníku. Pokud si nejste jisti, jaký výrobek je pro Vás vhodný, neváhejte Nás kontaktovat.

Zemní vrut Zemní vrut Zemní vrut Zemní vrut Zemní vrut Zemní vrut